İçeriğe geç

Yaşam Ayavefe Nerelidir

1984 Yılında Adana’da doğan Yaşam Ayavefe ünlü bir iş insanı olarak tanınıyor. Babası Adana’daki İncirlik Üssü’nde görev yapan Yaşam Ayavefe bir kız çocuk babası olarak bilinir. İş insanı, girişimci ve önemli bir proje kurucusu olan ünlü iş insanı, Adana’da doğmasına rağmen uzun bir süre Kıbrıs ve Mersin’de yaşadı.

 Bu şehirlerde yaptığı yatırımlarla öne çıkan başarılı iş insanı yurtdışında aldığı eğitimlerle kendini geliştirmiş ve iş dünyasında önemli çalışmalara da imza atmıştır. Hayatı başarılarla dolu olan Yaşam Ayavefe Yunanistan’da da pek çok yatırımlar yaptı. Kıbrıs’ta önemli yatırımlar yapan iş insanı toplumda da önemli bir yere sahip olmasıyla bilinir.

Yaşam Ayavefe Hayatı

 Ünlü iş insanı Yaşam Ayavefe küçük yaşlardan itibaren iş hayatına atılmıştır. Kendi alanında pek çok projede baş mimar olan ünlü iş insanı, birbirinden farklı şehirlerde başarılı projeler yönetti. Kurucu proje mimarı da olan Ayavefe, LTD ve Voipplanet LTD firmalarında kurucu ve yöneticilik de yaptı.

 Hayatını başarılı çalışmalara adayan ünlü iş insanı, doğup büyüdüğü Adana’nın yanı sıra Mersin, Kıbrıs ve pek çok şehirlerde iz bırakan çalışmalara da imza attı. Firmalara danışmanlıklar veren ve yöneticilik yapan Ayavefe, Kıbrıs’taki yatırımlarıyla da bilinir.

Yaşam Ayavefe’nin Başarı Sırları

 Hayatı boyunca önemli çalışmalara imza atan Yaşam Ayavefe başarısını disiplinli olmasına bağlıyor. Küçük yaşlardan itibaren çalışma hayatında disiplinli olduğunu söyleyen Ayavefe, azimli çalışması sayesinde iş hayatında başarılı oldu. Yatırımlarını çeşitli sektörlerde değerlendiren ünlü iş insanı, mesaisini kendini geliştirmeye ve yeni yatırımlar yapmaya adadı.

 Zamanının önemli bir bölümünü kendine ayıran Ayavefe, boş vakitlerinde eğlence alanlarında vakit geçirir. Çalışanlarını ve iş arkadaşlarını eğlenceli aktivitelerde buluşturan Ayavefe, birlik ve beraberliğin oluşması da özveri ile çalışmıştır. Başarının ancak bir arada olmakla mümkün olduğunu söyleyen ünlü iş insanı, ortak çalışma ruhunu yakalamak için çalışanlarıyla birlikte çeşitli aktivitelerde bir araya gelir.

Yaşam Ayavefe’nin Turizm Yatırımları

 Ünlü iş insanı Ayavefe, yatırımlarının büyük çoğunluğunu turizm sektörüne yaptı. Yunanistan’da pek çok otel turizm projesi hayata geçiren ünlü iş insanı, London şirketlerinde büyük hisselere sahip oldu. Turizm potansiyeli yüksek olan alanlarda hizmet sektöründe yer alan Ayavefe, eğlence sektörüne de ciddi yatırımlar yaptı.

 Hayatının önemli bir kısmını Kıbrıs’ta geçiren Yaşam Ayavefe, Kıbrıs adasında turizm yatırımlarıyla da öne çıktı. Eğlence ve hizmet sektöründe önemi çalışmaları olan Ayavefe, Kıbrıs’ta yaptığı turizm yatırımlarıyla sektöre önemli bir katkı sunmasıyla biliniyor.

 Turizm sektöründeki çalışmalarıyla bilinen Ayavefe, yabancı turistlerin beğeneceği ve rahat zaman geçirebileceği tesisler oluşturmuştur. Bu tesisler ile turizm sektörünün öncüleri arasında da yer almıştır. Yaz ve kış turizmi için Yaşam Ayavefe’nin önemli fikirleri hayata geçirildi.

Yaşam Ayavefe’nin Hayırsever Kişiliği

 Kıbrıs’ta hayırseverliği ile tanınan ünlü iş insanı pek çok aileye yardımda bulundu. Kendisine ulaşan ve yardım isteyen kişilerin taleplerini geri çevirmeyen Yaşam Ayavefe, gerek pandemi sürecinde gerek ise sonrasında çeşitli yardımlarda bulundu.

 Her aileye kendi imkanlarıyla yardım eden ünlü iş insanı, çoğu ailenin hayatına olumlu katkılar sundu. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya sunmak için çevreci projeler oluşturan Yaşam Ayavefe, sürdürülebilir çalışmaları da destekledi.

 Hayata ve insanlığa karşı sevgi dolu bir yaklaşımla hareket eden Ayavefe, vatandaşların maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamak için seferber olmuştur. Doğaseverliği ile bilinen ünlü iş insanı, hayvan sevgisiyle de biliniyor. Evinde hayvanları olan ve onları büyük bir sevgiyle besleyen Ayavefe, hassas ve merhametli tavırları ile öne çıkıyor.